Tehnoloogia


Soojustagastusega ventilatsioon

Airobot seadmetesse on integreeritud kvaliteetsed vastuvoolu plaatsoojusvahetid. Soojusvahetis toimub ruumist väljatõmmatava õhuga väljast võetava õhu soojendamine. Selle tulemusel ei ole välisõhku vaja eraldi kütta ning tuppa puhutakse alati toatemperatuuri lähedane õhk. Võrreldes ilma soojustagastuseta ventilatisooniga võivad küttekulud väheneda kuni 40%.

Niiskustagastusega ventilatsioon

Energiatagastusega (Entalpia, soojus- ja niiskustagastusega) soojusvahetid muudavad sisekliima veel kvaliteetsemaks. Lisaks soojustagastusele toimub ka niiskustagastus, mis talveperioodidel aitab teil siseruumide niiskuse langust vähendada ning mõnevõrra tõsta. Eriti sobilikud on need külma ja muutlikusse Eesti kliimasse, kus kütteperioodil langeb siseruumi niiskus keskmisest madalamale tasemele. Energiatagastusega soojusvaheti asendab tavalist soojusvahetit ning on saadaval lisatasu eest

Lihtne paigaldus

Seadme paigaldamine on imelihtne: kõik andurid ja tehnoloogia on seadmesse integreeritud. Kinnita seinale, ühenda torustik ning toitekaabel.

Arenduse lisaväärtus

Airobot ei ole tavaline ventilatsiooniseade. Airobot muudab ruumi nutika sisekliimaga keskkonnaks.

Kerge hooldamine

Airobot on disainitud nii, et iga kasutaja saaks selle hooldamisega ise hakkama.

Tootja tehniline tugi

Airobot tehniline meeskond on alati teile abiks kõikides küsimustes ja probleemides. Airobot seadmed on kaughallatavad ning probleemide korral saab neid diagnoosida juba kaugelt.

Loe rohkem tehnoloogiast