Airobot järelmaks – maksa osamaksete kaupa


Kasuta ventilatsiooniseadme eest maksmisel just Airobot järelmaksu.

Juhul, kui te olete huvitatud võimalusest maksta osamaksete kaupa ja finantseerida enda ostu, siis kirjutage või helistage meile ning me saadame teile personaalse pakkumise järelmaksulingi näol.

Airobot järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselingiga, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lepingutasu on 19.90 eurot ja aastaseks intressiks ostusummalt 11.90%, kusjuures esimesed kolm kuud on intressivabad ning laenu ettetähtaegne tagastamine on tasuta.


TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.
Airobot järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).
Airobot järelmaksu tavatingimused on järgmised:
• Intress alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
Airobot järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Airobot järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.20% algsummalt aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.