Airobot S

Tipptehnoloogiline seade

Uue põlvkonna kõrgtehnoloogiline soojustagastusega ventilatsiooniseade Airobot võimaldab luua ja hoida ruumides kvaliteetset sisekliimat inimese sekkumata ja väikseima energiakuluga.

Kõigis Airoboti standardseadmetes sisalduvad nelja tüüpi andurid rõhu, temperatuuri, õhuniiskuse ja CO2 mõõtmiseks, mis muudab Airoboti väga unikaalseks.

Automaatne külmumiskaitse jälgib, et soojusvaheti ära ei külmuks.

Lisaks on ka kõikidel mudelitel suvine möödapääsuklapp (bypass-klapp), mis töötab täisautomaatselt. Näiteks kui maja on suvepäeval üle kuumenenud, saab masin aru, kui välistemperatuur on langenud alla sisetemperatuuri, avab ise bypass-klapi ning asub maja jahutama.


Võimalused

Airobotil on kuus režiimi:

  • Automaatne režiim püüab saavutada ja hoida kasutaja sisestatud õhunäitajaid.
  • Manuaalset režiimi kasutades saab kasutaja samuti õhunäitajaid sisestada, kuid ventilaatori juhtimine käib manuaalselt, ilma et seade end ise reguleeriks. Manuaalses režiimis saab kasutaja ise reguleerida ventilaatori kiirust.
  • Away- ehk kodunt-ära-režiim hoiab minimaalse õhuvahetusega kokku energiat ajal, kui kedagi pole kodus.
  • Fireplace-režiimis olev seade tekitab ruumis ülerõhu, et kaminasse saaks paremini tuld teha, lülitudes teatud aja pärast tagasi eelmisesse (automaatsesse või manuaalsesse) režiimi.
  • Boost-režiim paneb ventilaatori ajutiselt täisvõimsusel tööle ning lülitab seadme mõne aja pärast tagasi eelmisesse (automaatsesse või manuaalsesse) režiimi.
  • Building-out-režiim lubab seadet juhtida hooneautomaatikaga.